Pati Difuza ir kiti tekstai

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

Raktažodžiai:

1.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: KAUNAS, į kitus miestus siunčiu paštu.
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

medeina
(1726)

„Pati Difuza ir kiti tekstai“ – vienintelė šiuolaikinio ispanų režisieriaus prozos knyga.
Pedras Almodóvaras (g. 1949) – kino šedevrų „Matadoras“, „Moterys ties nervų krizės riba“, „Aukšti kulniukai“, „Viskas apie mano mamą“ (Oskaro premija), „Pasikalbėk su ja“ ir kt. režisierius.
Knygos herojė Pati Difuza vadina save tarptautine pornografinių filmų žvaigžde ir ispanų bohemos sekso simboliu. Jos nuotykiai susiję su naktiniu Madrido gyvenimu, nenuspėjama sekso įvairove ir narkotikais, meno galerijų atidarymais, diskotekomis, filmais ir pan.
Pati Difuza – nuo vienatvės bėganti mergina, trokštanti malonumų ir niekada nepuolanti į neviltį. „Ir kiti tekstai“ – P. Almodóvaro straipsniai, pamąstymai apie meną, rašyti žurnalams ir dienraščiams.
„Tarp daugybės sukurtų moteriškų personažų Pati yra vienas mylimiausių. Taip mylinti gyvenimą, kad neturi laiko miegoti, naivi, švelni ir juokinga, pavydi ir savimyla, visų malonumų ir žmonių draugė, pasirengusi visada matyti šviesias gyvenimo puses. Tas, kas mąsto tik apie išorę, priima viską. Pati bėga nuo vienatvės ir nuo savęs turėdama gerą humoro jausmą ir vadovaudamasi geležine logika“.

Šis narys parduoda knygų: 7839

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau