Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Babilono ragana

D.J. McIntosh
1.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Prekė yra archyvuota
Būklė:
Gera
ISBN kodas:
9789955163602
Leidimo metai:
Aprašymas

Tai pirmoji D. J. McIntosh sukurtos Mesopotamijos trilogijos dalis.

Meno dirbinių prekiautojas, turkų kilmės niujorkietis Džonas Medisonas pakliūva į patį įvykių sūkurį po Bagdado nacionalinio muziejaus apiplėšimo. Jis bando išnarplioti šią painią istoriją. Juoba kad į ją įsimaišęs ir vyresnysis Džono brolis Samuelis, sumanus meno vadybininkas.

Be alchemijos, žmogžudystės ir Mesopotamijos deivės Ištar kulto, skaitytojas čia ras ir galvosūkį, kurio sprendimas padės suieškoti pagrobtą biblinę senieną, o drauge – ir kvapą gniaužiantį lobį. Veiksmas vyksta karo nusiaubtame Bagdade ir Niujorke. Kartu knyga panardina į senosios Mesopotamijos kultūrą.

Paklausta, kaip „Babilono raganą“ apibūdintų vienu sakiniu, autorė atsakė:

Kas sieja senąjį alchemijos mokslą, Senojo Testamento Pranašų knygas ir didžiąją Asirijos imperiją – šią paslaptį turi išsiaiškinti meno kūrinių prekiautojas niujorkietis Džonas Medisonas, antraip jis žus.

Apie autorę

D. J. McIntosh – Kanados rašytoja. Toronto universitete baigė anglų kalbą ir literatūrą. Šiame mieste ir dabar gyvena. 2008 m. apdovanota Arthur Ellis premija už geriausią trumpą apsakymą. Tais pačiais metais šią premiją pelnė ir jos trileris „Babilono ragana“. Be to, knyga pristatyta Anglijos detektyvų rašytojų asociacijos Debut Dagger premijai gauti.

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (6)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (4449)