Suarez. Niekada nebūsi vienas.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

6.00€

Būklė: Labai gera
Miestas: Vilnius
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.
Skelbimo komentaras:

Puskietis viršelis. 172psl.

Santrauka:

Atėjęs į „Barcelona" klubą Luisas Suarezas tapo nepaprastos puolėjų trijulės nariu! Messi, Suarezas ir Neymaras žaidė taip, tarsi vienas kitą pažinotų nuo mažens. Tačiau Luiso kelias futbolo aukštumas buvo ilgesnis ir sunkesnis negu jo komandos draugų. Jis pasiekė savo tikslą tik įveikęs daugybę sunkumų, tarsi įtempto veiksmo filmo herojus. O didžiausias priešas, kurį jis turėjo įveikti norėdamas | įgyvendinti savo svajones, buvo... pats Luisas Suarezas.

„Suarez. Niekada nebūsi vienas" - tai istorija apie berniuką iš Urugvajaus, pramintą Pistoletu. Jis taip stipriai norėdavo įspirti kamuolį į vartus, kad futbolo aikštėje pamiršdavo, jog yra ir kiti komandos žaidėjai. Luisui teko mokytis ne tik žaidimo subtilybių, bet ir pasitikėjimo komandos nariais.

Jarostawas Kaczmarekas - aistringas pasakotojas ir futbolo gerbėjas. Kartu su draugais iš „Šulinio O grupės" jis keliauja po pasaulį pasakodamas pasakėčias ir legendas, prasimanytas ir gyvenimiškas istorijas vaikams ir suaugusiems. Jaroslawas Kaczmarekas yra bestselerio „Visų laikų įvarčiai" autorius.

Šis narys parduoda knygų: 294

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau