Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Christianas Dioras. Biografija

Marie-France Pochna
15.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Nauja
ISBN kodas:
9789955164456
Leidimo metai:
Leidėjas:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Legendinis prancūzų aukštosios mados dizaineris Christianas Dioras 1947-aisiais, kai Paryžius dar nebuvo atsitiesęs po okupacijos, sukėlė pasaulinio masto sensaciją. Iš naujo atradęs plevenantį, žemę siekiantį sijoną, Dioras grąžino moterims seniai prarastą laisvės, moteriškumo ir joie de vivre jausmą. Spauda, ypač amerikiečių mados žurnalai, susiaurintą suknelės liemenį ir plačias audinių klostes pakrikštijo New Look. Dioras buvo karūnuotas mados karaliumi, o Paryžius netruko susigrąžinti pagrindinę mados pasaulio poziciją.

Kitus trisdešimt metų Dior mados namuose su rafinuotos, švelnios perlinės pilkos spalvos interjeru, aksomu išmuštomis sienomis ir pilku kilimu buvo priimamos aristo¬kratės, scenos bei kino žvaigždės ir įžymybės iš viso pasaulio, tarp kurių – Vindzoro hercogienė, Olivia de Havilland, Greta Garbo, Marlene’a Dietrich ir Ingrida Bergman. Kasdieninio įkvėpimo Dioras sėmėsi iš intelektualų ir menininkų elito, kuriam priklausė ir pats su savo bičiuliais Eriku Satie, Francisu Pou¬lencu, Henri Sauguetu, Jeanu Cocteau bei Raouliu Dufy.

Marie-France Pochna elegantiškai, tiksliai, nepriekaištingai tyrinėja ir atkuria nepakartojamą žavesio ir prabangos pasaulį, pabrėždama ryškų Dioro vaidmenį turtingame Paryžiaus kultūriniame gyvenime.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (460)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (2)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (6704)