Saulius Žukas Saulius Žukas, Irena Kanišauskaitė Irena Kanišauskaitė, Nijolė Šervenikaitė Nijolė Šervenikaitė, Loreta Mačianskaitė Loreta Mačianskaitė, Onutė Baumilienė Onutė Baumilienė

Lietuvių literatūros konspektas abiturientai

(1) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

3 €

3.00
Būklė: Gera
Miestas: Vilnius
Vartotojas

Jieva
Parduodu

Skelbimo komentaras:
knygoje yra markeriu pažymėtos vietos. Taip pat tušinuku paraštėse yra prirašyta papildomos vertingos medžiagos. Egzaminas buvo išlaikytas 99 balais :)

Santrauka: Konspektas skirtas 12-12 klasės mokiniams. Jame glaustai pristatomi Lietuvos rašytojai, įtraukti į Vidurinio ugdymo bendrųjų programų literatūrinio (kultūrinio) ugdymo išplėstinio kurso turinį. Aptariami svarbiausi rašytojo kūrybinės aplinkos ir kultūrinio konteksto bruožai, biografijos faktai, būdingiausios kūrybos ypatybės, pateikiama literatūros tekstų su klausimais. Siekiama pabrėžti bendrus skirtingų autorių kūrybos motyvus, problemas ir taip išryškinti literatūros istorijoje pasikartojančias temines gijas, pavyzdžiui: žmogaus ir pasaulio prieštaringumas, įsipareigojimas tėvynei ir visuomenei, tautinės tapatybės kūrimas ir įtvirtinimas, miestas kaip atminties ir vaizduotės šaltinis, gyvybės vertė ir nuvertinimas ir panašiai. Temų sąrašas pateikiamas konspekto pabaigoje. Lentelė atkreips dėmesį į konkrečius kūrinius, kurie svarbūs vienai ar kitai temai atskleisti.

Jieva

(6)
  • Paskutinis prisijungimas: prieš 4 dienas
  • Viso knygų: 122
  • Skelbimas atnaujintas: prieš 2 mėnesius
  • knygoje yra markeriu pažymėtos vietos. Taip pat tušinuku paraštėse yra prirašyta papildomos...

Kaina: 3 EUR
Būklė: Gera
Miestas: Vilnius

Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

Panašūs skelbimai