Eni Mater

Malonus kerštas

(0) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

0.49 €

0.49
Būklė: Patenkinama
Miestas: Vilnius
Vartotojas

Stazi
Parduodu

Santrauka: Šioje knygoje pasakojama apie porą kuri patyrė daug nesutarimų.Toni ir Polis draugauja jau dvejus metus.Tačiau jie netikėtai išsiskiria.Polis palieka Toni nes jam ji atsibodo.Toni dėl to lb kankinosi,o norėdama jį pamiršti išvažiuoja į Angliją.Ten ji dirba aukle pas Migelį de Kalė.Tačiau ponas pradeda prie jos lysti o pamačius jo žmona tai pagalvojo kad Toni lenda ir ją atleido iš darbo. Vieną vakarą sėdėdama viename bare ir gurkšnodama alų pamatė, kad prie jos atsisėdo Polis jos buvęs vaikinas.Jie pradeda šnekėtis.Toni kalba nenoriai tačiau mandagiai.Paklausė ar jis nesusirado merginos.Polis atsakė, jog turėjo tačiau paliko, nes toji nusipirko už jo pinigus labai brangią suknelę tad ir paliko.polis pradėjo pasakoti, kad Estradoje (tai miestelis) gyvena jo senelė su kuria turėjo supažindinti savo merginą, o db ją paliko ir nežino ką daryti.Polis pradėjo prašyti Toni kad ji vyktų su juo ir apsimestų jo mergina.Toni nenorėjo, tačiau pagalvojo kad galės pailsėt ir gal net atkeršyti Poliui kad kadaise paliko ją.kitą dieną jie susitiko prie to pačio baro.įsėdo į polio mašiną ir išvyko į Estradą.visą kelę Toni galvojo, kaip galėtų jam atkeršyti tačiau nieko nesugalvojo.Polio galvoje sukosi mintys apie Toni.Jam ji dar labiau pradėjo ptikti nei tada, jis ją mylėjo.Kai jie nuvyko į Estradą Polio senelė pasakė, kad lb graži jo mergina.šale stovėjo vaikinas vardu Raulis.Toni iškart pradėjo galvoti apie kerštą.po kelių dienų pradėjo susitikinėt paslapčia su Rauliu.Polis tai sužinojo ir jam tai lb nepatiko.Tačiau Toni jį mylėjo Po kelių dienų Polis atėjo pasikalbėt su Toni ir pasakė, jog senelė jiems rengs vestuves.Polis nežinojo kad jį dar myli Toni tad galvojo jog taip atkeršys jai jog ji paslapčia buvo su jo broliu rauliu.Toni su vestuvėmis sutiko nes nebežinojo ką bedaryt juk senelė buvo ligota.po mėnesio įvyko vestuvės.po jų jie leisdavo laiką kartu.taip jie pradėjo labiau kalbėtis ir pasipasakojo kad jiedu viens kitą myli.Ši knyga baigesi tuo jog jie buvo kartu ir kad jiedu susilaukė vaiko kurį pavadino estelio vardu.


Metapher

 • Paskutinis prisijungimas: prieš 3 dienas
 • Viso knygų: 181
 • Skelbimas atnaujintas: prieš 2 mėnesius
Peržiūrėti skelbimą
 Kaina: 0.40 EUR
  Būklė: Gera
 Miestas: Radviliškis

Stazi

 • Paskutinis prisijungimas: prieš 30 min.
 • Viso knygų: 803
 • Skelbimas atnaujintas: prieš 2 val.
Peržiūrėti skelbimą
 Kaina: 0.49 EUR
  Būklė: Patenkinama
 Miestas: Vilnius

INGULIA

 • Paskutinis prisijungimas: prieš 2 savaites
 • Viso knygų: 137
 • Skelbimas atnaujintas: prieš 2 mėnesius
Peržiūrėti skelbimą
 Kaina: 1 EUR
  Būklė: Gera
 Miestas: Kaunas

Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

 • Ramunė• prieš 6 metus

  Tikrai nepykstu, šios knygos neskaičiau, o anotacija radau internete, taip ilgai rinkausi iš kur nukopinti.. o va matai blogą išsirinkau :)

 • saulegraza6• prieš 6 metus

  Siap knyga skaiciau du kartus ir anotacija VISISKAI neatitinka knygos turini: 1. Toni nemyli Polio 2. Su Rauliu nesusitikineja. 3. Polis gviesiasi seneles pinigu 4. Ivyksta nelaimingas atsitikimas ir Toni lieka Estradoje, o Polis gaves pinigus ja palieka net nepagalvojas 5. De Kale gyveno ispanijoje jei neklystu o ne Anglijoje na ir t.t. Nesupyk bet negalejau nepasakyti nuomones :)

Panašūs skelbimai