Autorių kolektyvas

Lietuva. Kelių atlasas

(1) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

8 €

8.00
Būklė: Puiki
Miestas: Degučiai
Vartotojas

adone
Parduodu

Santrauka: Naujasis „Lietuvos kelių atlasas" siekia pusiausvyros, dėmesį sutelkia į žemėlapius, kartu pateikdamas ir jų efektyviam naudojimui būtinus paaiškinimus, lankytinų vietovių ir objektų aprašymus ir iliustracijas. Tokio tikslaus ir išsamaus kartografinio Lietuvos pažinimo šaltinio keliautojai savo rankose iki šiol dar nelaikė. Atlaso mastelis 1:100 000 (1 cm = 1 km) lemia jo detalumą, geoinformacinės sistemos (GIS) instrumentų pritaikymas - tikslumą. Atlase šalia žemėlapių pateikiami aprašymai ir iliustracijos pirmą kartą suteikia tiek daug ir įvairių žinių, kurias nagrinėdami skaitytojai patirs malonumą ir namie, ir kelionėje. Svarbiausia leidinio dalis - žemėlapiai. Juose nepaprastai daug informacijos apie Lietuvos žemės paviršių, miškus, vandenis, kelius, gyvenvietes, vietų vardus. Tiek pat daug dėmesio atlase skirta saugomoms teritorijoms ir pavienėms gamtos ir kultūros vertybėms. Tai vertingiausia atlaso dalis, nes dar niekada visuomenei skirtame leidinyje nebuvo pateikta tiek daug kartografinės informacijos apie tūkstantmetę istoriją menančių archeologijos paminklų padėtį, nebuvo nurodyta tiek daug įvairių architektūros vertybių ir įvardyta tokia Lietuvos muziejų įvairovė, neaplenkiant pačių mažiausių ir jaukiausių. Dar daugiau - iki šiol niekada viename žemėlapyje nebuvo pateikta tiek daug duomenų apie Lietuvos laisvės kovas, sukilėlių, karių savanorių, partizanų kautynių ir žūties vietas. Taip sumanyto atlaso skaitytojai nejučia patys tampa Lietuvos tyrinėtojais, o kelionėje pagrįstai gali jaustis savarankiškesni nei iki šiol. Atlasas vienodai pravartus keliaujantiems į pajūrį ir atostogas leidžiantiems savo sodyboje, nes kiekviename žemėlapio lape yra lankytinų vietų.

Mūsų partnerio PerkuKnyga.lt skelbimas
Knyga NAUJA

Looney Tunes. Tvytis keliauja

1.59 €

adone

(403)
  • Paskutinis prisijungimas: prieš 22 min.
  • Viso knygų: 2,377
  • Skelbimas atnaujintas: prieš 4 dienas

Kaina: 8 EUR
Būklė: Puiki
Miestas: Degučiai

Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

  • Maru• prieš 7 metus

    Hello Derek. Of course I can send it to You. But is there a problem to send the payment directly in my visa card? If yes, I will create my paypal account.

  • Derek Jeffrey• prieš 7 metus

    Noriu pirkti Jack Chalker knygos galite rašyti į Australiją Ar galiu naudoti PayPal mokėti? yesterdays_sunset@hotmail.com I wish to buy Jack Chalker books can you post to Australia Can I use Paypal to pay?

Panašūs skelbimai