Kerlii
Ačiū už knygą! Knygą gavau geros kokybės ir greitai.

prieš 2 savaites

Riddle
Ačiū už knygą! Rekomenduoju puikią pardavėją :)

prieš 2 savaites

Jone111

prieš 3 savaites

Evidora
Ačiū už žaibišką pristatymą!!! Tiesiog puiku!!!

praėjusį mėnesį

rasosknyga
viskas puiku, aciu!

praėjusį mėnesį

gsnipas
Viskas puikiai!

prieš 2 mėnesius

Remigijus 2
Knygas gavau laiku ir IDEALIAME stovyje. Bet, sprendžiant iš visko, siuntinius OMNIVA negailestingai mėto. Jiems laikas susirūpinti savo darbuotojais, nes tiems, kas ir toliau planuoja naudotis jų paslaugomis, teks, matyt, daug kruopščiau pakuoti siunčiamas knygas, o tas reikalauja daug daugiau pastangų, medžiagų, darbo ir laiko. - Nes gavau nuostabiai išlaikytą knygą su nudaužtu kampu. Patikrinau, - toje vietoje siuntinio įpakavimas (kampas) žiauriai sumaigytas.
Daug patikimesnis įpakavimas kelia bendrą siuntimo kainą, ir yra nebe toks naudingas. Siuntėjams ir pirkėjams rekomenduotina kiekvienąkart fotofiksuoti knygų ir siuntinio išvaizdą - prieš ir po gavimo, - ir kreiptis dėl nuostolių atlyginimo, arba pereiti pas kitą siuntėją.

O pardavėjui už knygas - ačiū.

prieš 3 mėnesius

TomasKaralius
Greitai ir konkreciai susitareme, kruopsciai supakuota siuntimui. A+

prieš 3 mėnesius

Remigijus 2
Knygą gavau laiku ir tą, ką ir norėjau, įpakavimas taip pat geras bei siunčiant papildomų pažeidimų nei pakuotei, nei knygai nėra, bet... Knygos nugarėlė pažeista ir su lipnia juosta apklijuota, apie ką nebuvo užsiminta, ir tokios knygos aš nepageidauju ir nebūčiau pirkęs.

prieš 3 mėnesius

Alyn

prieš 3 mėnesius


Daugiau atsiliepimų nėra.