Ramunė0611

prieš 6 mėnesius

Aurone
Stengiuosi nerašyt neigiamų atsiliepimų - visiems pasitaiko, bet paskaičius kokia aš įkyri, noriu pasidalinti įspūdžiu, kad žmogus rašydamas knygų pardavimo vietoj piktinasi dėl to, kad pasiūliau pirkti tos pačios tematikos kitą knygą - cituoju:
"Įkyri narė. Kreipiausi pas narę prašydama vienos knygos, kad atsiustu knygos tūrinį, net nesakiau, kad aš ja pirksiu" - tai jums kiti nariai yra sekretorės ar nemokami fotografai ir info surinkėjai? Jei Jums reikalinga papildoma informacija - internete jos pilna, jei kreipiatės į pardavėją, jis mano, kad Jus sudomino knyga, kaip prekė, o jei dėl žingeidumo reikalingi papildomi duomenys, save gerbiantis žmogus juos susirenka, negaišindamas kitų, todėl, kai manęs užklausia ir dar turiu kažką panašaus - siūlau, nes perkant ne vieną knygą, darau nuolaidą, kažkas padėkoja ir nusiperka papildomai, o jei nereikia pakanka atrašyti, kad nereikia, o piktintis pasinaudojus kito laiku tai tik savimi galėtumėte - toks įspūdis, kad parašot, tam kad pakonfliktuoti lygioj vietoje.

prieš 7 mėnesius

monza

prieš 7 mėnesius

AgnėPacekaje
Viskas puikiai!

prieš 7 mėnesius

Sonata1987
Ačiū, kad pirkote!

prieš 7 mėnesius

LiucijaZ
Operatyviai ir maloniai dėl visko susitarėm, rekomenduoju!

prieš 9 mėnesius

JUODAS ŠUO
malonaus skaitymo!

prieš 10 mėnesius

Valavice
Viskas gerai

praėjusiais metais

Miglė161616

prieš metus

novule
Labai nemandagi, agresyviai bendraujanti pirkėja. Neatrašius į pirmąsias žinutes (knygos net dar nebuvo pirkusi), pradėjo gąsdinti, kad paliks atsiliepimą (suprask, neigiamą).

prieš metus


Daugiau atsiliepimų nėra.