Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Pagrindinis vaidmuo - Vytautas Paukštė

12.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094803512
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Vytautas Paukštė (1932–2022) – vienas garsiausių XX a. antros pusės – XXI a. pradžios Lietuvos teatro ir kino aktorių, iki pat paskutinių gyvenimo metų dirbęs Klaipėdos dramos teatre, sukūręs apie šimtą trisdešimt vaidmenų teatre ir apie septyniasdešimt – kine, savo talentu formavęs kelių kartų Lietuvos teatro žiūrovų skonį ir aktorinės meistrystės standartus.

Knygoje „Pagrindinis vaidmuo – Vytautas Paukštė“, kurią sudarė teatrologė Daiva Šabasevičienė ir aktoriaus dukra AdaPaukštytė, analizuojami Vytauto Paukštės sukurti vaidmenys, pateikiami jį pažinojusių kolegų prisiminimai, pokalbių su Vytautu Paukšte fragmentai, kuriuose išryškėja gilus, filosofinis jo žvilgsnis į teatrą ir gyvenimą.

„Man atrodo, aktorius pirmiausia turi siekti, kad žiūrovas jį ir jo kuriamą paveikslą suvoktų kaip vientisą reiškinį. Čia ir pasireiškia mūsų profesijos paslaptis. Gavus vaidmenį, reikia jame surasti charakterio grūdą, pagyvinti jį tokiais štrichais, kurie žiūrovui leistų pajusti tam tikrą žmogaus tipą su vien jam būdinga individualybe.“
Vytautas Paukštė

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (82)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9197)