Skaitinys

Dovanų pakavimo ir dėžučių dekoravimo būdai

Jeigu ieškote originalaus dovanų pakavimo būdų, kurie bus skirti mylimam žmogui ar kolegai – tokiu atveju dovanų dėžutės turi būti dekoruojamas pagal Jūsų poreikius ir tuo pačiu su Jūsų galimybes. Žinoma, kur kas paprasčiau yra įsigyti tokias, kurios yra jau papuoštos, tačiau dažniausiai minimaliai skyrus dėmesio bei laiko galima joms suteikti kur kas daugiau asmeniškumo.

Šiame straipsnyje paminėsime keletą būtinų žingsnių, tobulos pakuotės sukūrimui.

Rinkitės geros kokybės dėžutes, labai svarbu yra dėžutės tipas, yra galybė dėžutės tipų, bet mes rekomenduojame naudoti dviejų dalių dėžutes, išstumiamas dėžutes, nes jos yra patogios bei pagamintos iš kokybiško popieriaus, kuris yra labai malonus ir gali būti įvairiausių spalvų.

Pasirinkite tinkamą dėžutės dydį, spalvą ir kitas charakteristikas. Svarbu išsirinkti tinkamą popieriaus tipą, jei dėžutes siųsite tai turėtų būti gofruotas kartonas, jei jas įteiksite gali užtekti ir storesnio popieriaus dėžučių.

Pasitarkite su draugais, kokias dėžutes jie naudoja arba panaršykite internete. Ištyrinėję rinką rasite ne tik patrauklumą, tačiau taip pat ir kokybės, kurios reikia kiekvienam. Nepagailėkite sumokėti šiek tiek brangiau, jeigu tai gali garantuoti ir geresnę kokybę. Juk dažniausiai geresnis kartonas ir tuo pačiu kitos medžiagos leidžia džiaugtis ir geresniu rezultatu, kuris Jums tarnaus ilgiau. Tiksliau, kuris dovanos gavėjui leis vėliau dėžutėje laikyti smulkmenas ir taip prikelti ją antram gyvenimui.

Kurkite originalias korteles su palinkėjimais. Žmogaus darbo vaisius gali būti originalios kortelės, nestandartiniai popieriaus gaminiai, kuriose bus parašomas palinkėjimas. Pabandykite rasti nenaudojamų popieriaus atraižų ar kortelių nusipirkti. Paprasčiausiai ant kartono pieškite trafaretą, kuris labiausiai tinka prie dėžutės, kurią perkate. Vėliau kartono gabaliukas dažniausiai dekoruojamas įvairiais dažais. Vėlgi šiuo atveju svarbu derinti prie dėžutės, kad pavyktų išlaikyti stiliaus kompoziciją. Galiausiai su skoninga satinine juostele ar džiuto virvele pririškite kortelę prie dėžutės ir džiaukitės originaliu įpakavimu, kuris suteiks dovanai daugiau asmeniškumo.

Galiausiai, dovanai kur kas daugiau patrauklumo suteikti gali ir pačios dėžutės užpildas. Siūlome rinktis popieriaus ar medžio drožles, kurios suteiks dovanai kur kas daugiau žaismingumo ir kartu suveiks kaip užpildas dovanos apsaugojimui. Vėlgi, jis gali būti įvairus. Galima pirkti arba galima daryti pačiam iš spalvoto popieriaus. Esame tikri, kad dovanos gavėjas liks nustebintas ne tik pačia dovana, tačiau taip pat ir įpakavimu, kuris iki mažiausių smulkmenų bus apgalvotas.

Miela dovana dažniausiai prasideda ir nuo šilto, gražaus įpakavimo. Siūlome jį pirkti tik specializuotose prekybos vietose. Tai dažniausiai garantuoja ne tik kokybę, tačiau taip pat ir konsultacijas, kurios gali padėti rasti tai, ko ieškote. Daugiau pakavimo prekių idėjų galite rasti mūsų draugų tinklalapyje www.agamabox.lt.