Dieviškumo instinktas arba Naujasis žmogaus evoliucijos kelias

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

Raktažodžiai:

10.00€

Būklė: Labai gera
Miestas: Kaunas
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

leila
(521)
Skelbimo komentaras:

Nauja, tik šiek tiek pažeista knygos nugarėlė.

Knygos pradžioje skaitytojui pateikiami duomenys apie mokslui nežinomus subtiliuosius Visatos pasaulius ir septynias žmogaus sėklų-kūnų struktūras. Jų tarpusavio sąveikos supratimas leis šiuolaikiniam žmogui sustoti degradavus ir vėl pradėti judėjimą savo evoliucijos laiptais, pasiekti Dieviškumo bei susiliejimo su Juo. Dabar žmogus, vystydamasis yra tik "lėlytės" stadijoje, iš kurios tik po kelių reinkarnacijų išskris "gražus drugelis", t. y. jis pilnai realizuos Dieviškąjį Sumanymą.
Šiame procese didelį vaidmenį atlieka čiakros. Jos aprašomos skyriuje "Joga ir čiakrų vaivorykštė". Jų hierarchija kažkiek atitinka bazinę įgimtų poreikių Piramidę, kurią sukūrė garsus XX amžiaus Amerikos psichologas Abraomas Haroldas Maslou. Šios Piramidės viršūnė - žmogaus savęs aktualizavimo (saviraiškos, savęs realizavimo) instinktas. Tik Meilė, Kūryba ir Saviraiška leidžia žmogui būti sveikam ir laimingam.
Toliau atskleidžiamas žmogaus potencialo panaudojimo laipsnis, dvasinis kolapsas ir evoliucijos galimybės veikiant Karmos bei kitiems dvasiniams dėsniams. Jų žinojimas leidžia įveikti gyvenimo problemas, pasiekti laimėjimų.
Paskutiniuose skyriuose pateikiama ezoterinių ir mokslinių žinių sintezė, išryškinamas tikras, bet mums Naujas, žmogaus evoliucijos kelias, skatinamas, tarsi amžinuoju šauksmu, Dieviškumo instinktu.

Šis narys parduoda knygų: 3145

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (1)
Dieviškumo instinktas arba Nau...

Darius Valšys

10.00 €