Recenzijos

Recenzija. Lakštingala

Kristin Hannah „Lakštingala“ knygos apžvalga Kristin Hannah istorinis romanas „Lakštingala“ nukelia skaitytojus į 1939 metus. II Pasaulinio karo išvakarės. Veiksmas vyksta Prancūzijos mažame miestelyje. Visi žino, jog artėja vokiečiai, jaučia baimę, tačiau stengiasi apie tai garsiai nekalbėti. Pagrindinės knygos herojės – dvi likimo nuskriaustos seserys, anksti netekusios mamos ir nepažinusios tėvo meilės.

Recenzija. Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė II“ knygos apžvalga

Antroje „Petro imperatorė“ knygos dalyje Marta Skowrońska, caro Petro I žmona ir pirmoji Rusijos imperatorė Jekaterina I miršta ir paskutines dvylika savo gyvenimo valandų praleidžia prisimindama skaudžiausias ir iškiliausias akimirkas, padarytas klaidas ir jau seniai mirusius žmones.

Recenzija. Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė“ knygos apžvalga

Kristinos Sabaliauskaitės istorinis romanas „Petro imperatorė“ yra autentiškas pasakojimas apie XVIII a. Rytų ir Vakarų pasaulius. Pagrindinė knygos herojė – iš Lietuvos kilusi mergaitė, vardu Marta Helena Skowronska, kuri vos penkerių tampa našlaite.

Recenzija. Ten, kur gieda vėžiai

Ne taip dažnai tenka atrasti įtraukiančią it magnetas knygą, kuri leidžia pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių. Būtent tokia yra „Ten, kur gieda vėžiai“ novelė.

Recenzija. Danutės Gailienės knyga „Ką jie mums padarė“

Galimai ne vienas jaunas Lietuvoje gyvenantis žmogus augdamas girdėjo skausmingas savo senelių ar tėvų istorijas apie tai, kaip jiems teko kentėti tremtyje, emigracijoje ar toje pačioje Lietuvoje, būnant „liaudies priešu“ savo okupuotoje brangioje tėvynėje.

Recenzija. „Dievas visada keliauja incognito“ yra ne tik romanas

Toks jau tas gyvenimas: sunkiu metu retas suvokia, kad tokios akimirkos atlieka slaptą funkciją – skatina mus augti. Raganomis persirengę angelai įteikia mums nuostabių dovanų, rūpestingai įvyniotų į klaikų įpakavimą

Recenzija. „Nežudyk strazdo giesmininko“

„Nežudyk strazdo giesmininko“ yra unikali ir beprotiško grožio knyga, kurią kiekvienas save gerbiantis skaitytojas turėtų perskaityti. Tai žaismingu ir lengvu stiliumi parašytas kūrinys, kuris, nors ir yra išleistas prieš daugiau nei pusė amžiaus, skaitytoją ir šiandien daug ko išmoko.

Recenzija. Barack‘os Obamos autobiografiją „Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija“

Autobiografinės knygos suteikia galimybę paprastiems gyventojams sužinoti tikrąsias žymiausių ir protingiausių pasaulyje žmonių mintis ir bei akies krašteliu pamatyti jų gyvenimus iš arti. Tai yra nuostabu.