Žaidimai kuriuos žaidžia žmonės

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

14.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: Vilnius
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Knygos "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" aprašymas
Anot garsaus JAV psichoanalitiko Erico Berneo kasdieniame gyvenime bendraudami žmonės atlieka tam tikrus vaidmenis ir žaidžia "žaidimus". Skirtingose situacijose jie įsijaučia į tam tikrą vaidmenį ir elgiasi pagal tam tikrą šabloną. Konkretus elgesys priklauso nuo kito asmens ir situacijos, į kurią žmogus patenka. Eric Berne knygoje „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“ kviečia pažvelgti į žmonių tarpusavio santykius naujai – iš transakcinės analizės perspektyvos. Tariant paprasčiau – kaip nuo vieno žmogaus elgesio priklauso kito žmogaus reakcija.

Psichiatrijos klasika tapusioje knygoje Eric Berne pristato naują požiūrį į tai, kaip žmonės elgiasi vieni su kitais. Transakcinės analizės prielaidos teigia, jog žmogaus ego gali būti trijų būsenų – Tėvo, Vaiko ir Suaugusiojo. Psichiatro teigimu, neigiamą elgesį dažniausiai lemia šių būsenų kaita ir persipynimas. Remdamasis šiuo metodu, knygoje „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“autorius analizuoja įvairius žmonių elgesio ritualus ir modelius.

Per knygoje analizuojamus tarpasmeninio elgesio modelius, kurie vadinami transakcijomis arba žaidimais, atsiskleidžia slapta žmonių motyvacija, neįsisąmonintos emocijos ir užslėpti jausmai. Eric Berne analizuoja tiek klasikines, tiek rečiau pasitaikančias žaidimų schemas.


„Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“ nėra pesimistinis veikalas apie žmones, kurie vieni kitus išnaudoja ir traumuoja siekdami savo tikslų. Tai patarimų knyga, kaip bendraujant išvengti įtampos, atpažinti žalingas situacijas ir nesivelti į manipuliacijas. Be to, knygoje autorius kalba apie „dėmesio ekonomiką“. Žmonėms, kurie yra socialios būtybės, svarbu, kad jų būtų klausoma, o jų nuomonės paisoma.


Eric Berne – amerikiečių ir kanadiečių psichiatras, transakcinės analizės teorijos kūrėjas. Visą gyvenimą jis taikė savo naująją teoriją ir ją tobulino. Įkūrė Tarptautinę transakcinės analizės asociaciją. Eric Berne yra parašęs daugiau nei tris dešimtis knygų ir mokslinių straipsnių, skirtų šiai temai. Knyga „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“ tapo autoriaus tramplinu į tarptautinį pripažinimą. Ši akademikams ir psichoterapijos profesionalams skirta knyga netikėtai išsyk tapo New York Times bestseleriu. Parduota jau 5 mln. kopijų, ji išversta į daugiau kaip dešimt kalbų. Amerikiečių rašytojas Kurtas Vonnegutas teigė, jog ši knyga yra „nuostabus, įtraukiantis ir sklandus žmonių kuriamų psichologinių teatro numerių, atliekamų vėl ir vėl, katalogas.“

Šis narys parduoda knygų: 340

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (6)
Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

8.00 €

Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

12.00 €

Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

10.00 €

Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

15.00 €

Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

10.00 €

Žaidimai kuriuos žaidžia žmonė...

Eric Berne

6.00 €