Kada: mokslinės paslaptys, kaip parinkti tinkamiausią laiką

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

9.95€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: Klaipeda
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

almed
(73)
Skelbimo komentaras:

tinka dovanai. jokių defektu kaip nauja. Originalus pavadinimas: When Leidėjas: Vaga Išleista: 2018 Puslapiai: 320 Formatas: 14,5 x 21,5 x 3 cm, kieti viršeliai Kalba: Lietuvių Vertėjas: Irena Jomantienė, Milda Dyke

Gyvenime susiduriame su galybe situacijų, kai turime apsispręsti, kada geriausia imtis vienų ar kitų veiksmų: dvejojame, kada tinkamiausias metas keisti profesiją, nutraukti santuoką, pranešti blogas naujienas ar pradėti naują veiklą. Daugelį sprendimų „kada" priimame vadovaudamiesi intuicija ir esame įsitikinę, kad tinkamai parinkti laiką – menas.

Knygoje „KADA“ vadybos ir motyvavimo ekspertas, keleto bestselerių autorius Danielis H. Pinkas atskleidžia, kad, priešingai nei daugelis manome, tinkamiausio laiko parinkimas – tai mokslas. Išanalizavęs šimtus ekonomikos, chronobiologijos, socialinės psichologijos studijų ir tyrimų, D. H. Pinkas priartėja prie paslaptingojo mokslo apie laiko parinkimą esmės. Knygoje sutelktos įžvalgos nurodo aiškią kryptį, kaip dirbti našiau ir gyventi kokybiškiau, o praktiniai pratimai skatina įgytas žinias taikyti kasdieniame gyvenime.

Šis narys parduoda knygų: 1386

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (3)
Kada: mokslinės paslaptys, kai...

Daniel H. Pink

6.00 €

Kada: mokslinės paslaptys, kai...

Daniel H. Pink

3.00 €

Kada: mokslinės paslaptys, kai...

Daniel H. Pink

4.00 €