Laimės spąstai. Nustokite kovoti, pradėkite gyventi

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

27.00€

Būklė: Labai gera
Miestas: neetro3
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

neetro3
(32)

Nustokite kovoti, pradėkite gyventi.
Gyvendami civilizuotame pasaulyje šiuo metu turime tokias galimybes, kokių žmonija dar niekad nematė. Ištobulėjo gydymo būdai, pagerėjo maistas, gyvenimo sąlygos, higienos normos, socialinė gerovė, išsilavinimas ir teisėtvarka, prieinamesnės tapo kelionės, pramogos ir karjeros galimybės. Vidurinė klasė dabar gyvena geriau nei dar visai neseniai gyveno karališkųjų šeimų nariai. Ir vis dėlto neatrodo, kad žmonės šiandien būtų labai laimingi. Savipagalbos knygų lentynos knygynuose lūžta nuo leidinių apie depresiją, nerimą, stresą, santykių problemas, priklausomybes ir panašius dalykus. Radijuje ir televizijoje pilna „ekspertų“, kurie mus kasdien užverčia patarimais, kaip padaryti gyvenimą geresnį. Psichologų, psichiatrų, santuokos ir šeimos konsultantų, socialinių darbuotojų ir „gyvenimo būdo mokytojų“ daugėja kasmet. Bet nepaisant visų jų pagalbos ir patarimų, žmonės ne tik netampa laimingesni, bet ir dar labiau grimzta į sielvartą! Ar jums neatrodo, kad čia kažkas ne taip?
Russas Harrisas – australų gydytojas psichoterapeutas. Jo specializacija – streso valdymas. Sėkmingai pritaikęs priėmimo ir pasiryžimo terapijos (PPT) principus savo paties kovoje su nerimu, dabar jis moko žmones naudotis PPT metodais įveikiant daugelį įvairių psichologinių problemų ir pagerinti gyvenimo kokybę.
PPT – empiriškai pagrįstas metodas, siūlantis veiksmingai spręsti laimės ir gyvenimo džiaugsmo klausimus. PPT moko nustoti kovoti, bėgti ir slėptis nuo realybės. Knygos autorius Russas Harrisas, labai kruopščiai ir kūrybiškai aprašęs šią terapiją, padarė ją prieinamą kiekvienam. Trisdešimt trijuose trumpuose skyriuose jis nuosekliai atskleidžia, kaip mes įkliūname į „laimės spąstus“, ir kaip galime iš jų išsivaduoti.

Šis narys parduoda knygų: 1432

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (2)
Laimės spąstai. Nustokite kovo...

DR. Russ Harris

29.50 €

Laimės spąstai. Nustokite kovo...

DR. Russ Harris

29.00 €