Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

Raktažodžiai:

5.00€

Miestas: Alytus
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

linoknygos
(694)
Skelbimo komentaras:

440 psl. Nauja

Santrauka:

"Nerimas 2" tęsia tautiškumo ir nacionalumo, istorinės atminties, socialinės ir ekonominės istorijos bei moralės savivokos temas nagrinėtas knygoje "Nerimas".
Šio leidinio autoriai - prof. Viktorija Daujotytė, prof. Eugenijus Jovaiša, prof. Giedrius Kuprevičius, prof. Zenonas Norkus, prof. Aleksandras Vasiliauskas - tikrieji LMA nariai.

Viso čia gvildenamos temos yra aktualios mūsų visuomenėje: greta tradicinio tautiškumo lygmens iškylantis kosmopolitizmas, giliausios tautinės valstybės ištakos ir globalus baltų pasaulis, Lietuvos ir kitų tautų turtas, jo skaičiavimas ir lyginimas, pokomunistinės Lietuvos ūkinė pažanga tarptautinės statistikos veidrodžiuose, Rusijos ir Lietuvos politiniai ir ekoniminiai santykiai, lietuviškos idealogijos atsvaros V. Putino režimui ir Rusijos imperinėms pretenzijoms būtinybė, sovietinės okupacijos žalos vertinimo ir kompensacijos problemos, moralės klausimai - visa tai tyrinėjama šioje knygoje "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos".

Šis narys parduoda knygų: 993

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau