gsnipas
Viskas puikiai!

prieš 3 savaites

Remigijus 2
Knygas gavau laiku ir IDEALIAME stovyje. Bet, sprendžiant iš visko, siuntinius OMNIVA negailestingai mėto. Jiems laikas susirūpinti savo darbuotojais, nes tiems, kas ir toliau planuoja naudotis jų paslaugomis, teks, matyt, daug kruopščiau pakuoti siunčiamas knygas, o tas reikalauja daug daugiau pastangų, medžiagų, darbo ir laiko. - Nes gavau nuostabiai išlaikytą knygą su nudaužtu kampu. Patikrinau, - toje vietoje siuntinio įpakavimas (kampas) žiauriai sumaigytas.
Daug patikimesnis įpakavimas kelia bendrą siuntimo kainą, ir yra nebe toks naudingas. Siuntėjams ir pirkėjams rekomenduotina kiekvienąkart fotofiksuoti knygų ir siuntinio išvaizdą - prieš ir po gavimo, - ir kreiptis dėl nuostolių atlyginimo, arba pereiti pas kitą siuntėją.

O pardavėjui už knygas - ačiū.

prieš mėnesį

TomasKaralius
Greitai ir konkreciai susitareme, kruopsciai supakuota siuntimui. A+

prieš mėnesį

Remigijus 2
Knygą gavau laiku ir tą, ką ir norėjau, įpakavimas taip pat geras bei siunčiant papildomų pažeidimų nei pakuotei, nei knygai nėra, bet... Knygos nugarėlė pažeista ir su lipnia juosta apklijuota, apie ką nebuvo užsiminta, ir tokios knygos aš nepageidauju ir nebūčiau pirkęs.

prieš mėnesį

Alyn

prieš 2 mėnesius

senosknyga
Puiki, patikima pardavėja. Ačiū !

prieš 4 mėnesius

Raulina
Labai operatyviai pristatyta. Knygos tvarkingos. Ačiū

prieš 4 mėnesius

egluuba
Aciū knygą gavau jau seniai, tik vis nebuvo laiko palikti atsiliepimo. Knyga be defektų, malonu buvo bendrauti. Ačiū ir sėkmės

prieš 5 mėnesius

raidas.r
Viskas greitai ir konkrečiai.

prieš 6 mėnesius

Erikabalte
Viskas greitai ir konkrečiai! Ačiū! :)

prieš 7 mėnesius


Daugiau atsiliepimų nėra.