Arvydas76
Viskas puikiai, greitai, konkrečiai - ačiū! :)

vakar

ddaiva
Bendravimas su mielu ponu Vytautu prilygo pabraidymui po srutų duobę, knygų taip ir nenuspirkau.

Iki apmokėjimo viskas įvyko operatyviai ir sklandžiai, sumokėjau ketvirtadienį, pažadėjo knygas išsųst per savaitgalį. Ok.
Sekmadienį vakarop paprašius siuntos numerio, parašė, kad išvykęs savaitaglį, kygas išsiųs dabar jau tik antradienį. Parašius, kad netinka ir paprašius grąžinti pinigus, atsakymo vis tiek teko laukti iki minėto antradienio, nes į žinutę nemalonėjo atsakyti.

Pinigus grąžino ir tuo pačiu išsidergė. Priminus, kad sena.lt yra pardavimo platforma su taisyklėmis, o pardavimams galioja civilinis kodeksas su sąžiningumo principu ir informuoti iš anksto reikia, jei knygų negali išsiųsti savo paties nurodytu laiku, vėl išsidergė.

Malonus ponas, kurio žodžius įdėt belieka:
“Sveiki, Daiva, Puiku, galime išsiųsti Omniva paštomatu. Dėkui, per šį savaitgalį išsiųsime. Ačiū.”
“Sveiki, Daiva, Būtinai, bet esame savaitgaliui išvykę, knygutes išsiųsime antradienį ir išsyk atsiųsime siuntos nr., kur galėsite sekti knygutes. Gražaus sekmadienio.”
“Sveiki, Ponia, mūsų čia ne pagrindinis darbas, jei Jums reiktų degančių gebėjimų, knygas pirkite ne sena.lt, o knygos.lt ar dar geriau knygyne, tai isyk pasiimsite jei dega/…/ čia ne kokia nervingų žmogių bendruomenė, o mylinčių knygas, ramių žmonių, Sėkmės”
“Miela ponia, kam šitos paklodės rašliavų, ką čia norite pasakyti šiuo rašinėliu, kad educated :))) Kam čia tie kodeksai, padidintos raidės, susireikšminimas ar kas?”

Taip, susireikšminimas, ir dar savigarba egzistuoja - nežadėt, ko negali tesėt, ir padaryt, jei pažadėjai. Jei nepavyko, atsiprašai, ačiū, viso gero, o ne vėmaliot ant kitų.

vakar

Dijaa

prieš 5 dienas

JUODAS ŠUO
atradimų!

prieš 2 savaites

Valavice

prieš 3 savaites

AndriusKlp

prieš 3 savaites

arnoliux
Viskas puikiai.Jokių problemų.

praėjusį mėnesį

Knygų slėptuvė
Viskas puikiai :)

prieš mėnesį

LeoLibri

prieš mėnesį

VirgisCy
Buvo smagu turėt reikalų, ačiū ir sėkmės Jums!

prieš mėnesį


Daugiau atsiliepimų nėra.