Nassim Nicholas Taleb

Juodoji gulbė

(0) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

Santrauka: „TAI, KO JŪS NEŽINOTE, YRA KUR KAS SVARBIAU NEGU TAI, KĄ ŽINOTE" Šių laikų informacinė visuomenė įpratusi žinoti viską – dideli informacijos srautai nuolat atnaujinami ir prieinami kiekvienam. Juodoji gulbė jai meta iššūkį – norint įminti šio reiškinio mįslę, „tai, ko jūs nežinote, yra kur kas svarbiau negu tai, ką žinote". Ar tai reiškia, kad mūsų žinios gali būti panaudotos prieš mus pačius? 1987 m. akcijų rinkų griūtis, 2004 m. cunamis Indijos vandenyne – tai tik keletas pasaulinės svarbos sukrėtimų, kurie buvo ypač netikėti. Paradoksalu: jeigu kas būtų viską numatęs – dabar nereikėtų to aptarinėti. Tokia ir yra Juodosios gulbės esmė – tai išskirtinis neprognozuojamas įvykis, pakreipiantis gyvenimą viena ar kita linkme, todėl suvokiamas tik jam įvykus. Knygoje „Juodoji gulbė" nesistengiama nuspėti, kas būtų, jeigu būtų – autorius pateikia garsiausius Juodosios gulbės pavyzdžius, siūlydamas taip aklai nepasitikėti prognozėmis, įvertinti teigiamą nežinojimo pusę ir pasinaudoti juo siekiant sėkmės. Per penkerius metus Amerikoje parduota 4 milijonai egzempliorių. 36 savaites skelbiama New York Times perkamiausių knygų sąraše. Išversta į 37 pasaulio kalbas. Pripažinta viena įtakingiausių verslo knygų per pastarąjį dešimtmetį.


Šiai knygai šiuo metu skelbimų nėra.
Mūsų partnerio PerkuKnyga.lt skelbimas
Knyga NAUJA

Hipnotizuotojas (minkštas viršelis)

7.30 €

Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

  • Julius• prieš 7 metus

    Sveiki, kiek suprantu šios knygos jos neturit, o tarp jūsų siūlomų knygų man reikalingų nepasitaikė. Lenkų kalba nedomina. O kokio pobūdžio pas jus rusiškos knygos?

  • Kipras• prieš 7 metus

    Labas, turiu apie 10 knygu iki 1911m ; taip pat nemazai velesnio laikotarpio ; lietuviu ; rusu ; lenku kalbom ; knygos geros bukles. Butu idomu ka galetumet pasiulyti.

Panašūs skelbimai