Babilono ragana

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

Raktažodžiai:

2.50€

Būklė: Labai gera
Miestas: Vilnius, Erfurto g.1(Lazdynai),KNYGYNAS
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.
Skelbimo komentaras:

Sveiki:) Knygą parduoda knygynas Pelėdų Knygos. Darbo laikas, adresas ir kita informacija puslapyje peleduknygos.lt MŪSŲ AKCIJOS: Perkant virš 20eurų — 10% nuolaida, virš 50eurų — 15%, virš 80eurų-net 20%. Dažnai vykdome kitas akcijas bei konkursus facebook'e AČIŪ,KAD PERKATE:) AČIŪ UŽ ĮVERTINIMUS (IR MES ATSIDĖKOSIME ;))

Tai pirmoji D. J. McIntosh sukurtos Mesopotamijos trilogijos dalis.

Meno dirbinių prekiautojas, turkų kilmės niujorkietis Džonas Medisonas pakliūva į patį įvykių sūkurį po Bagdado nacionalinio muziejaus apiplėšimo. Jis bando išnarplioti šią painią istoriją. Juoba kad į ją įsimaišęs ir vyresnysis Džono brolis Samuelis, sumanus meno vadybininkas.

Be alchemijos, žmogžudystės ir Mesopotamijos deivės Ištar kulto, skaitytojas čia ras ir galvosūkį, kurio sprendimas padės suieškoti pagrobtą biblinę senieną, o drauge – ir kvapą gniaužiantį lobį. Veiksmas vyksta karo nusiaubtame Bagdade ir Niujorke. Kartu knyga panardina į senosios Mesopotamijos kultūrą.

Paklausta, kaip „Babilono raganą“ apibūdintų vienu sakiniu, autorė atsakė:

Kas sieja senąjį alchemijos mokslą, Senojo Testamento Pranašų knygas ir didžiąją Asirijos imperiją – šią paslaptį turi išsiaiškinti meno kūrinių prekiautojas niujorkietis Džonas Medisonas, antraip jis žus.

Apie autorę

D. J. McIntosh – Kanados rašytoja. Toronto universitete baigė anglų kalbą ir literatūrą. Šiame mieste ir dabar gyvena. 2008 m. apdovanota Arthur Ellis premija už geriausią trumpą apsakymą. Tais pačiais metais šią premiją pelnė ir jos trileris „Babilono ragana“. Be to, knyga pristatyta Anglijos detektyvų rašytojų asociacijos Debut Dagger premijai gauti.

Šis narys parduoda knygų: 19646

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (2)
Babilono ragana

D.J. Mclntosh

1.00 €

Babilono ragana

D.J. Mclntosh

3.00 €